بهترین کلینیک گفتار درمانی در کرج:روغن خراطین و حجم دادن طبیعی اندام بوسیله آن

بهترین کلینیک گفتار درمانی در کرج:روغن خراطین و حجم دادن طبیعی اندام بوسیله آن
روغن خراطین تشکیل شده از یک نوع کرم خاکی کمیاب به اسم ایزنفتیدا طی یک مرحله روغن‌گیری می‌باشد که خاصیت اصلی این روغن حجم دهنگی و ایجاد گردش خون در اعضای بدن از قبیل آلت تناسلی در آقایان لب ،گونه ،سینه و باسن در خانم‌ها می‌باشد و دارای بوی نسبتا بد و زننده‌ای است .

سلب مسئولیت: مجله قرمز هیچگونه نقش و مسئولیتی در تهیه این محتوای تبلیغاتی ندارد.

البته باید این مورد را مورد توجه قرار داد که روغن خراطین در حال حاضر به دو روش ساخته می‌شود که در روش اصلی آن روغن‌گیری بدون پایه می‌باشد که در آن روغن فقط از خود کرم ایزنفتیدا ساخته و روغن‌گیری می‌گردد . و در روش دیگر که بر پایه روغن‌هایی نظیر زیتون و کنجد و… می‌باشد ، پودر کرم ایزنفتیدا با این روغن‌ها ترکیب می‌شود که از درجه خلوص روغن خراطین می‌کاهد . باید دقت داشته باشید که روغن خراطین بطور کلی با روغن زالو متفاوت است . همانطور که گفته شد روغن خراطین از کرم Isenfetida و روغن زالو از کرم زالو ساخته می‌شوند . درصد الانتئین روغن خراطین نسبت به روغن زالو تقریبا یک به پنجاه می‌باشد ، به همین سبب از زمانی که روغن خراطین معرفی گردید .

موارد استفاده و تاثیرات روغن خراطین
موارد استفاده از روغن خراطین بیشتر جهت حجم دهندگی در اندام‌های بدن است که در آقایان بیشتر جهت افزایش سایز آلت تناسلی و در خانم ها جهت حجم و فرم دادن به باسن ،سینه و لب مورد استفاده قرار می‌گیرد . ولی موارد دیگری از قبیل ایجاد گردش خون در اعضای بدن و از بین بردن چین و چروک و کبودی و پف زیر چشم نیز استفاده می‌گردد که البته طول دوره استفاده و تاثیر در هر مورد استفاده متفاوت می‌باشد.

ادامه مطلب  کلینیک بازی درمانی با رویکرد توانبخشی موثر در درمان لکنت l 09121623463کرمانشاه کلینیک بازی درمانی با رویکرد توانبخشی موثر در درمان لکنت l 09121623463شهرستان‌ها

روغن خراطین

طب سنتی و نظرات در مورد روغن خراطین
روغن خراطین از گذشته در طب سنتی مورد توجه بوده و هست . همچنین می‌توان جهت تایید این گفته تنها سخن بزرگترین دانشمند علم طب سنتی یعنی ابن سینا را که در کتاب قرابادین خود بیان کرده را عنوان کرد . او در این کتاب اینگونه در مورد روغن خراطین می‌نویسد: ” کرمی با بدنه اسفنجی یافتم که خواصی مشابه کرم زالو و مناسب برای حجم دهندگی با همان تاثیرات کرم زالو می‌باشد”. البته دانشمندان و حکیمان دیگری نظیر حکیم ارزانی و حکیم طهرانی نیز در تالیفات خود به خواص شگفت انگیز این روغن اشاره کرده‌اند.

ویژگی های روغن خراطین اصل
عنصر اصلی روغن خراطین که باعث حجم دهندگی و ایجاد گردش خون در عضو می‌شود الانتیین و کلاژن می‌باشد .این روغن دارای رنگی تیره به همراه دردهایی از ذرات ریز کرم ایزنفتیدا می‌باشد و غلظت آن بالا است و بوی نسبتا بدی می‌دهد که البته این بو بعد از استفاده و هنگام ماساژ عضو از بین می‌رود. قابل توجه است که این روغن با ایجاد گردش خون در اعضا باعث افزایش سایز و طراوت عضو می‌شود.

طریقه مصرف و شرایط نگهداری
روغن خراطین روغنی نسبتاً حساس به نور و دما می‌باشد و بهتر است در دمای متعادل بین ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود. هر بسته روغن خراطین را جهت اثر دهی مناسب بایستی طی یک ماه استفاده کرد . و بهترین زمان برای استفاده به پیشنهاد دکتر حسین علی جلیلیان متخصص و محقق طب سنتی در زمان شب می‌باشد. روغن خراطین برای ماندگاری و تکمیل اثر گذاری بایستی ۳ دوره کامل مصرف گردد. طریقه مصرف به این گونه می‌باشد که شب قبل از خواب هر ۲۴ ساعت یکبار مقدار ۳ تا ۵ قطره روغن را بر روی پوست ریخته و ماساژ دهید تا روغن کامل جذب پوست گردد . البته نحوه ماساژ را هم می‌توان جز مواردی بیان کرد که بایستی مورد توجه مصرف کننده قرار گیرد. در صورتی که این روغن به حالت تیکه تیکه‌های جامد بزرگ وجود داشت شک نکنید که در مجاورت نور خورشید مستقیم یا گرمای زیاد بوده و از استفاده آن خودداری نمایید . در صورتی که این روغن در مجاورت هوای سرد نیز قرار گیرد همانند شیر بریده میشود لذا باید همانند روغن آرگان لطیف و دارای غلطت بالا باشد .

ادامه مطلب  آغاز به کار بیش از ۱۱۰ نیروی طرح تحول نظام سلامت حوزه بهداشت

تشخیص روغن خراطین اصل از روغن خراطین های تقلبی :
در اکثر مقالات و فروشگاه‌ها روش های متفاوتی جهت تشخیص روغن خراطین اصل مطرح گردیده است . روغن خراطین عموما خواصی مشابه روغن آرگان دارد بدین صورت که در روغن خراطین نیز همانند روغن آرگان یک ماده‌ای وجود دارد به نام تیتروتانین که تحت هیچ شرایطی نباید در مجاورت نور خورشید قرار گیرد . در نتیجه این روغن باید در ظروف کاملا تیره تهیه گردد . روغن خراطین‌هایی که از پودر ساخته می‌شوند عمدتا تاثیر دارویی ندارند و نمی‌توان از آنها به عنوان یک روغن خراطین حجم دهنده استفاده نمود .

انتخاب فروشگاه جهت سفارش روغن خراطین :
قبل از خرید این روغن به جهت حساسیت بالا توجه نمایید که نباید از هر فروشگاهی خرید کنید . مخصوصا فراورده‌های روغنی را که برای مسائل درمانی و بهداشتی استفاده می‌گردد . ما پس از بررسی های زیاد بر روی روغن‌های متقاوت دریافتیم که رویکا فروشگاهی معتبر جهت عرضه محصولات روغنی می‌باشد . شما می‌توانید با شماره های زیر ( پشتیبانی رویکا ۹ ) تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید .

Related posts